Iepriekšējais mēnesis Iepriekšējā diena Nākošā diena Nākošais mēnesis
Pēc gada Pēc mēneša Pēc nedēļas Šodiena Meklēt Pāriet uz mēnesi
Datu aizsardzības aktualitātes
Otrdiena 19 Marts 2019, 11:00am
Trāpījumi : 222
pēc Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Seminārs

  • Uzzināsiet

  • SEMINĀRU VADĪS:

  • Reģistrācija

  • PDF Prezentācija

datuaizsardzibasaktualitatesMartā LTRK Vidzemes nodaļa aicina piedalīties seminārā “Datu aizsardzības aktualitātes”
Ir pagājuši vairāk kā 9 mēneši kopš 2018.gada 25.maija, kad Vispārīgā datu aizsardzības regula kļuva piemērojama visās Eiropas Savienības dalībvalstīs.
Kas ir noticis kopš Regula ir piemērojama un vai uztraukumam ir bijis pamats? Kam pievērst uzmanību un kam gatavoties nākotnē?
Seminārā ZAB Ellex Klavins pārstāvji, sniegs atbildes uz jautājumiem, kas uzņēmējiem rada visvairāk neskaidrību, t.sk. datu aizsardzības prasības, uzņemot fotogrāfijas dažādos pasākumos, komerciālo paziņojumu sūtīšanas tiesības, kā arī sīkdatņu izmantošana mājaslapās.
Gaidīsim Jūs 19.martā plkst.11:00! Vairāk informācijas un semināra programma atrodama pielikumā!
Reģistrācija līdz 15.martam!
Uz tikšanos
!

SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR:

Seminārā tiks apskatītas datu aizsardzības aktualitātes Latvijā un Eiropā. Tiks arī izvērtēta Latvijas Datu Valsts inspekcijas un ārvalstu datu aizsardzības institūciju darbība Regulas pirmajos mēnešos. Tiks apskatīti pirmie atklātie pārkāpumi un pirmie uzliktie sodi par tiem. Tiks skaidroti arī jautājumi, kas uzņēmējiem rada visvairāk neskaidrību. Cita starpā, tiks skaidrotas datu aizsardzības prasības, uzņemot fotogrāfijas dažādos pasākumos, komerciālo paziņojumu sūtīšanas tiesības, kā arī sīkdatņu izmantošana mājaslapās. Semināra noslēgumā lektori sniegs ieskatu, kam nākotnē papildus būtu jāpievērš uzmanība attiecībā uz datu aizsardzības prasību ievērošanu, obligāto iekšējās trauksmes celšanas sistēmas ieviešanu, kā arī apskatīti iespējamie jauninājumi, ko paredz ieviest E-privacy regulas projekts.

Seminārā tiks stāstīts par:

1. Datu aizsardzības aktualitātēm Latvijā un Eiropā;
2. Aktuālajiem jautājumiem datu aizsardzības jomā:
• Fotogrāfiju uzņemšana pasākumos;
• Komerciālo paziņojumu sūtīšana;
• Sīkdatņu datu apstrāde;

3. Kam pievērst uzmanību tuvākā un tālākā nākotnē:
• Uzņēmuma trauksmes cēlēju aizsardzība;
• E-privacy regula.

Mikijs Zīmecs, M.A. Informācijas tehnoloģiju tiesībās, sertificēts datu aizsardzības speciālists

Mikijs Zīmecs ir jurists, kurš specializējas datu aizsardzības jautājumos un informācijas tehnoloģiju tiesībās. Ikdienā Mikijs sniedz konsultācijas saistībā ar datu aizsardzību, informācijas drošību un Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasību ieviešanu dažādiem vietējiem un starptautiskajiem klientiem. Mikijs ir vairāku pētījumu darbu autors par aktuālām datu aizsardzības tēmām. Mikijs ir arī Datu Valsts inspekcijas sertificēts datu aizsardzības speciālists un Latvijas sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas biedrs.

Edvijs Zandars, Mg. iur., zvērināta advokāta palīgs

Edvijs Zandars ir zvērināta advokāta palīgs, kurš specializējas datu aizsardzības, konkurences tiesību un intelektuālā īpašuma jautājumos. Edvijs sniedz juridiskās konsultācijas datu aizsardzības jautājumos vietējiem un starptautiskajiem klientiem, kā arī veicis vairākas VDAR revīzijas, nodrošinot klientu veikto personas datu apstrādes atbilstību Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām. Edvijs kā līdzautors ir piedalījies dažādos pētījumos par datu aizsardzību, kiberdrošību un mākoņdatošanu.

REĢISTRĀCIJA LĪDZ 15.ARTAM

Reģistrēties: ŠEIT vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel.20264530

DALĪBAS MAKSA

LTRK biedriem: 15 EUR + PVN

Citiem interesentiem: 25 EUR + PVN

Atrašanās vieta Valmieras integrētās bibliotēkas 2. stāva zālē (217. telpā), Cēsu iela 4, Valmiera

Tuvākie pasākumi

Nav notikumu

Vārda Dienas

Šodien : Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Marts 2019
P O T C Pk S Sv
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

©2018 LTRK Vidzemes Nodaļa. Vidzemes Uzņēmēju Dienas. Izstrādāja un uztur eVeikalu MeistarDarbnīca.                                                                       .

Please publish modules in offcanvas position.