Ceturtdiena, 18 Jūnijs 2020 10:07

Pilsētas Kurjeri meklē Vakances

Piesaistam Kurjerus visā Latvijas teritorijā, lai nodrošinātu ražotājiem, tirgotājiem un ēdinātājiem to preču un pakalpojumu piegādi tuvākajā un tālākajā apkārtnē.

PILSĒTAS KURJERI

Veidojam kurjeru sistēmu "Pilsētas Kurjeri" - Latvijas Pilsētām un Ciematiem.

Ražošanas un Tirdzniecības, uzņēmumiem nepieciešami preču piegādātāji - Kurjeri!!!
Desmitiem tūkstošu, kā lieli tā mazi Latvijas Tirgotāji, Ražotāji, Mājražotāji, Lauksaimnieki, Zemnieki un Amatnieki varētu palielināt preču noietu, ja būtu ērta un lēta preču piegādes sistēma.
Latvijā ir 69 Pilsētas un vai apdzīvotas vietas ar līdz 1000 iedzīvotājiem. Visās šajās pilsētās un ciematos darbojas uzņēmumi, tirgotāji, lauksaimnieki, zemnieki un pašnodarbinātie, kas varētu piedāvāt savu preci vietējiem iedzīvotājiem, bet nevar nodrošināt to piegādi.
Meklējam un piesaistam kurjerus, kas veiks preču piegādes uz vietas.

Kas mēs esam?

Esam SIA TiTiCe, kas veido 3 vislatvijas DaudzTirgotāju Tirdzniecības Platformas internetā ar aplikācijām mobilajiem un planšetēm. Sīkāk būs par 2ām, jo 3 ir abu ideju apvienojums, kur tehniskais risinājums ir kā 2 variantam.

1. Projekts, pie kā strādāsiet - Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs - TiTiCe.
Ir Centrālā VisLatvijas TiTiCe, kur preces tirgo Ražotāji un Tirgotāji, kas var nodrošināt preču piegādi visas Latvijas teritorijā un katrai Pilsētai ir sava TiTiCe, kur tirgojas Ražotāji un Tirgotāji, kam vajag palīdzēt nogādāt preci uz vietas.

www.titice.lv ir visLatvijas.

www.valmiera.titice.lv vai www.riga.titice.lv ir Pilsētas TiTiCe. Ja nospiedīsiet uz Valmieras lapu, tā atvērsies, bet Rīgas lapa ir tukša. Patreiz plānoju, ka kopā būs 69+ filiāles, bet tas protams ir atkarīgs tikai un vienīgi no Tirgotāju/kurjeru aktivitātes.

Katra TiTiCe, nāks ar savu daudztirgotāju tirdzniecības platformu internetā un mobilajām aplikācijām iepirkšanai. Līdz ar to strādājot noteiktā pilsētā, Jūsu pasūtījumi nepārklāsies ar citiem.

2. Projekts ir Ēdienu piegāde VIPiem un Patix24 (1 un 2 varianta apvienojums). Šajā projektā kafejnīcas, restorāni, bāri un citi ēdienu piegādātāji tirgo savus gardumus un kad tie pasūtīti, tos ir jāpiegādā pircējam. Demo video varat noskatīties zemāk.

 

Cik un kā pelnīsiet, kā kurjers?

Dotajā brīdī, maksu saņemsiet par padarīto. Pilsētas kurjera piegādes maksa noteikta 2eur par piegādi. Tā paliek Jums. Preces pircējiem tiek nogādāta 2h laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža.

Paralēli ieviešam pakalpojumu "Aizšauj pakaļ". Tas ir - gadās situācijas, kad klients nevar aiziet uz veikalu pakaļ pats, bet tam vajag steidzami. Tad nu garantējam, ka piegādāsim 30 min laikā, bet par paaugstinātu samaksu.

Nākotnē planojam sasniegt tādu sadarbības modeli ar Tirgotājiem, ka piegādes maksa pircējiem ir bezmaksas vai simboliska, piemēram 50 centi.

Ir papildus iespēja, kā varat pelnīt savā pilsētā - fiziski atrodos Valmierā, bet gribētos būt katrā Latvijas Pilsētā un ciematā, lai aicinātu ražotājus un Tirgotājus tirgoties. Tas diemžēl nav iespējams, tāpēc varat kļūt par TiTiCe pārstāvi, uzrunāt un piesaistīt Ražotājus/Tirgotājus un saņemt jaunus pasūtījumus piegādēm un pelnīt ar % no notirgotā. Tas ir - TiTiCe patreiz Tirgotājiem ir bezmaksas. Tirgo un nemaksā neko.Ar laiku Tirgošanās maksa būs 5% no pārdotā, Jūs saņemsiet savu % no % :)

Dotajā brīdī testa režīmā ir palaista Valmieras TiTiCe interneta platforma un Android aplikācija. Kad sistēma tiks notestēta, tā tiks klonēta 60+ Latvijas pilsētām un ciematiem. Tāpēc ceram uz to laiku savākt kurjerus.

Jums, kā kurjeram nāks pasūtījumu uz e-pastu un uz mobilajām aplikācijām.

Ceturtdiena, 05 Marts 2020 11:49

LTRK Vidzemes biznesa diena Valkā

LTRK VIDZEMES BIZNESA DIENA VALKĀ

Piektdiena, 21 Februāris 2020 02:20

Vadītājs 21.g.s.

Otrdien, 18.februārī, Valmierā norisinājās Vidzemes biznesa diena,ko organizēja Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģionālā nodaļa (LTRK) sadarbībā ar AS Swedbank. Pasākuma pirmajā daļā notika seminārs "Vadītājs 21.g.s. prasības un iespējas", ko vadīja koučinga trenere Joanna Kristīne Golubeva .

Piektdiena, 07 Februāris 2020 13:24

Vidzemes biznesa diena

LTRK VIDZEMES BIZNESA DIENA VALMIERĀ

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Swedbank organizē Vidzemes biznesa dienas pasākumu

Trešdiena, 29 Janvāris 2020 03:07

Praktiskā Darbnīca

Praktiskā darbnīca Cēsīs "Dizaina domāšana biznesam"

Trešdiena, 29 Janvāris 2020 02:58

Seminārs Cēsis

Ceļvedis klientu izpētē un iekšējās kontroles sistēmas izveidē

Trešdiena, 29 Janvāris 2020 02:47

Seminārs Cēsīs

Seminārs Cēsīs “Drošība digitālajā laikmetā”

Pirmdiena, 27 Janvāris 2020 00:32

Seminārs Alūksnē

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību 2020. gada 23. Janvārī organizēja apmācības Alūksnes novada uzņēmējiem “Vadītprasmes dažādu līmeņu vadītājiem”.

Pirmdiena, 27 Janvāris 2020 00:29

Seminārs Cēsīs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar kustību "Valsts#196" un Latvijas Valsts radio un televīzijas centru 2020.gada 16.janvārī organizēja bezmaksas semināru par elektronisko parakstu Cēsīs.

Otrdiena, 21 Janvāris 2020 07:09

Gada pasākums

LTRK Vidzemes nodaļas 2019 gada noslēguma pasākums

1 lapa no 3

Please publish modules in offcanvas position.