Piektdiena, 21 Februāris 2020 02:20

Vadītājs 21.g.s.

Autors
Novērtē rakstu
(0 balsis)

Otrdien, 18.februārī, Valmierā norisinājās Vidzemes biznesa diena,ko organizēja Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģionālā nodaļa (LTRK) sadarbībā ar AS Swedbank. Pasākuma pirmajā daļā notika seminārs "Vadītājs 21.g.s. prasības un iespējas", ko vadīja koučinga trenere Joanna Kristīne Golubeva .

Biznesa dienas otrajā daļā klātesošie diskutēja par divām tautsaimniecībā ļoti nozīmīgām tēmām Nacionālo attīstības plānu un plānotajām nodokļu izmaiņām, tajā skaitā par LTRK priekšlikumiem nodokļu evolūcijai. Pasākumu atklāja Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Hardijs Vents,un to apmeklēja vairāk nekā 60 interesentu, tostarp tuvējo pašvaldību vadītāji, politiķi un uzņēmēji. Ar prezentāciju “Nacionālais attīstības plāns un atbalsts uzņēmējdarbībai” uzstājās Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks, kurš atbildēja arī uz klātesošo jautājumiem.Pasākuma otrajā daļā ar prezentāciju “Nodokļu politikas evolūcija Latvijā” uzstājās LTRK viceprezidente un nodokļu eksperte Elīna Rītiņa.
Pēc diskusijām par Nacionālo attīstības plānu un nodokļu sistēmas izmaiņām, ar prezentāciju “5 tendences, kas ietekmēs biznesu turpmākajos 5 gados” uzstājās AS Swedbank Biznesa klientu apkalpošanas menedžere Dina Linde.
Nākamais Vidzemes Biznesa dienu pasākums plānots jau martā. Plašāka informācija un programma drīzumā sekos.

Lasīts 1985 reizes Pēdējo reizi labots Piektdiena, 21 Februāris 2020 02:33

Please publish modules in offcanvas position.